Haberler

DEX (Merkezsiz Borsa) ANDROID MOBİLDE

Yeni sürüm, kullanıcıların LiteClient’in tüm işlevselliğini mobil cihazlarından kullanabilmeleri anlamına geliyor.

Waves Android Client yeni bir sürümünü piyasaya sürülerek standart masaüstü lite Clientin tüm özellik ve avantajlarıyla mobil cüzdandan olması sağlandı.

Hem geleneksel dövizler birkez daha inceleme altında olduğundan, hem de bitcoin çatalı değişim işlemlerini üstlendiğinde ve BTC-e, MtGox fiyaskolarından kaynaklanan fonların aklanmasını araştıran makamlar tarafından kapatıldığında – Kullanıcı dostu, güvenli ve güvenilir bir ticaret deneyimi sunmak çok daha önemli hale gelmiştir.

Bugün Waves topluluğu, bir Android akıllı telefon veya tabletten DEX’in tüm güçlü ve çeşitli işlevselliğinden yararlanabilecek. Waves’in merkezi olmayan değişiminin tüm hızı ve güvenliği ile Matcher siparişleri oluşturmak, teklifleri ve hacim görüntülemek ve kripto paraları birbirlerine karşı doğrudan ticaret yapmak mümkündür.

Waves CEO’su Sasha Ivanov, “WAVES başlangıçta, blok zinciri işaretçileri herkes tarafından erişilebilir hale getirilmek ve ana akışa kriptokrasi getirmek için tasarlandı” diyor . ‘Platformun tüm işlevselliğine bir mobil aygıttan erişme olanağı sadece arzu edilen bir add-on değil, onu kullanmak isteyen herkesin erişebilmesi için temel bir gerekliliktir. DEX, Waves ekosisteminin tam ortasındadır ve şimdi Android istemcisinin ayrılmaz bir parçası olduğunu duyurmaktan memnuniyet duyuyorum. Bir kez daha dev ekibimiz bu önemli kilometre taşı için övgüyü hak ediyor “dedi.

 

kaynak:http://wavescommunity.com/dex-integrated-within-waves-android-client/

 

AztecGoldHero

One Reply to “DEX (Merkezsiz Borsa) ANDROID MOBİLDE

  1. Android’e gelmesi güzel fakat diğer client’ın sadece Chrome eklentisi olarak çalışması gerçekten sıkıntı. Bir Mac ve iPhone kullanıcısı olarak söylüyorum böyle olması büyük sıkıntı.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir