Waves Üzerindeki Emtia'lar

EncryptoTel: “Şifreli İletişim…”

“Şifreli İletişim…” Güvenli Bulut’ta verileriniz depolanıyor ve sadece sizin erişiminiz sağlanıyor!

EncryptoTel, Blockchain’de PBX temelli yenilikçi bulutla bize şifreli iletişim olanağı sağlıyor.

Yine WavesPlatform’da karşımıza çıkan bir başka proje ETT, geleneksel telekomünikasyonda çığır açacak bir yolda gelişimini tamamladı.

Teknolojinin ilerlemesiyle şifreli iletişim artık zaruri bir hal almaya başladı. ETT, mahremiyetinizi güvenli ve PBX temelli bir bulutla koruma altına alıyor.

Algoritmalar yoluyla şifreleme ya da blockchain teknolojisiyle kanıtlanmış  dijital teknolojiler alanında güncel çözümler sunarak, çeşitli iş alanlarında büyük potansiyele sahip müşteriler için yüksek kalitede bir ürün gerçekleştirdi.

Kim olduğunuzun hiçbir önemi yok… Bireysel kullanıcı, işletme ya da pazarlama alanlarında kimler varsa, herkes için bir çözüm üretmiş ETT.

EncryptoTel Neleri Sağlıyor?

–        Çağrı Senaryoları; PBX’imiz, gelen aramaların mobil veya ev telefonları dahil olmak üzere herhangi bir numaraya aktarılmasını mümkün kılıyor.  Zaman olarak haftaiçi (işgünü veya haftasonu) arayan kişinin kimliğini ve diğer parametreleri dikkate alıyor. Çağrının senaryosu özel bir bölümde seçilebiliyor ve senaryoların miktarı ve zorluğu sınırsız olarak şekillendirilebiliyor.

–        Otomasyon; Sekreterlerin birçok fonksiyonu, çağrıların daha önceden yaratılan şemasına göre otomasyon dağıtımıyla kolaylıkla değiştirilebiliyor. Çağrı sırası ve gelen aramalarla tarifelendirildiğinde çalışma saatlerine göre şirket çalışanları arasında görev dağılımı sağlıyor.

–        Numara Kimliği; Otomatik numara tanımlama – gelen aramaları tanımlıyor, bunları müşterilerin veritabanında veya kişi listesiyle karşılaştırıyor, verileri kaydederek geri arıyor.

–        Numarayı Gizleme / Değiştirme; Gerçek telefon numaranızı gizli tutmak ister misiniz? Arayan Kimlik seçeneğini kullanarak, telefon numaranızı gizleyebilir veya değiştirebilirsiniz. Aranan kullanıcı yalnızca görmek istediğiniz bilgileri görecek.

–        Ses Menüsü IVR; Gelen çağrıları, merhabaları veya müşterilerle olan etkileşimi işleyen bir otomotiv sistemidir. Ses menüsü, şirketinizin farklı bölümleri arasında gezinmenizi basitleştirir. Dahası, yük dağılımı nedeniyle bir çağrı için yanıt süresini azaltır. Sesli menü bir sekreterin temel işlevlerinin yerine geçtiği için çağrı merkezlerinin giderlerini azaltır. Örneğin, ortak soruları otomatik olarak cevaplamak için sesli menüyü bir bilgi merkezi olarak kullanabilirsiniz: çalışma saatleri, ofis adresleri, servis koşulları vb.

–        Verimlilik; Sekreter görevlerini azaltır, çünkü bir müşteri kendi başına telefonla gereken bir kişiye ulaşabilir. Dahası, merhabaların dışında şirketin sesli menüsünü reklam bloklarına eklerseniz, reklam ve bilgilendirici bildirimleri kullanmak için bir fırsat sunar. Müşterilerle etkileşim kolaylaşır ve hizmet kalitesi artar. Çevirmeli bağlantı süresi kısalır; bu, müşterinin belirli bir abone ile bağlantıya girene kadar beklemek zorunda kalmadığı anlamına gelir. Ses menüsü çalışanların cep telefonlarına gelen çağrı aktarımı veya telesekreter yoluyla bir mesaj bırakma önerisi içeriyorsa, gelen çağrılar daha kolay işlenebilir.

–        Trafik Şifreleme; Görüşmelerin güvenliği ve mahremiyeti tüm kullanıcılar için önemlidir. En güvenilir trafik şifreleme protokolleri konuşmalarınızın gizliliğini sağlamak için kullanılır. Ağdaki tüm konuşmalarınızın etkin bir şekilde korunması ve kişisel hesabınızla yalnızca kendi verilerinize erişebilmenizi sağlar.

–        Arama Sırası; Bazen çok fazla gelen çağrı veya aramalardan şirketteki departmanların hepsini değerlendirmek için yeterli zamanları olmaz. Bunun da bir çözümü var – sadece bu aramaları sıraya koyabilirsiniz. PBX, müşterilere sıra numaralarını ve yaklaşık bekleme sürelerini bildirir. Müşteriler cevap beklerken, reklam, faydalı bilgiler veya müzik dahil edilebilir. Serbest kalan ilk çalışan otomatik olarak bekleyen müşteriye bağlanır.

–       Konuşma Kaydı; IP-telefon konuşmaları kaydı, müşteriler için telefon hizmetinin kalitesini izlemek ve geliştirmek için mükemmel bir hizmet sunar. Çalışanlarınızın işlerini kontrol edebilir, iş disiplini geliştirebilir ve bilgi sızmasını önleyebilirsiniz.

–       Erişim Hakkı; İstediğiniz kadar hesap oluşturabilir, haklarını dağıtabilir, şirket departmanlarının yöneticilerini belirleyebilir, sonra şirketinizin tüm alt bölümlerinin etkinliğini analiz edebilirsiniz.

–       Ses Merhaba; Potansiyel müşterinin numarayı tuşladıktan sonra duyacağı ilk şey. Bu seçenek yardımıyla merhaba diyebilir veya müzik gibi herhangi bir içeriğe sahip bir ses dosyası yükleyebilirsiniz. Gerektiğinde sistem yeniden çalacak.

–       Telefon Numara Edinilmesi veya Eklenmesi; PBX, avantajlı tarifeyle 100’den fazla ülkede numara almayı ve kullanmayı mümkün kılıyor. Bununla birlikte SIP numaranızı ve çözümlere ilişkin tüm fırsatlarını kullanacaksanız, bu seçeneği de gerçekleştirmiş bulunuyorlar.

–       Ücretsiz Dahili Numara; Her kayıtlı kullanıcıya benzersiz bir kimlik verilir. Bu kimlik yardımıyla kullanıcılar ağdan ücretsiz olarak arayabilir, masrafsız ve güvenli iletişimin keyfini çıkarabilir.

–       Kişisel Veri Depolama; Çözümlerinizle doğru orantılı, PBX’teki hacminize bağlı olarak, bilgi depolamak için alana ihtiyacınız olacaktır. Bulutlu depolama alanında gerektiği kadar hacim seçebilir ve verilerinizin korunacağından emin olabilirsiniz.

Yukarda anlatılan bu çözümler için EncryptoTel, kullanıcılara şu anda 3 adet çözüm paketi  sunmuş durumda; Basic, Start ve Combined.

EncryptoTel şu anda 4 borsada işlem görüyor: WavesDex, C-Cex, Cryptopia ve Livecoin 

İncelemek için  https://encryptotel.com/

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir