Waves Üzerindeki Emtia'lar

SIMDAQ ICO – Yeni Nesil Trader Platformu

s1.jpg

Waves Platform altında yeni bir ICO daha…

https://simdaq.com/

Simdaq, Waves ve Ethereum blockchainlerini ortak kullanacak bir ICO yapıyor. Şu an Pre-ICO’da ve Main-ICO tarihi henüz net değil.

Toplam Token Sayısı: 25.000.000,00 (Satılmayan Tokenlar yakılacak).
Soft Cap: 500.000,00 USD
Hard Cap: 7.000.000,00 USD
ICO Fiyat: 0.5 USD = 1 SMQ Token + Erken Katılımcı Bonusları
ICO sonrası proje başlangıcında Token Fiyatı: 1 SMQ = 2,5 USD hedefliyor. ***

Ve Tokenler, Waves ve Ethereum platformlarında 1:1 oranında her zaman takas edilebilecek.

SİMDAQ NEDİR?

Simdaq, kripto dünyasındaki BOT eksikliğini gidermek için yola çıkmış bir projedir. Kısaca temel hedefleri, tüm trade verilerini toplayarak belirli stratejilerle uygun botlar yapmak. Ayrıca platformda sinyal, strateji analiz paylaşmanızı, bunları satmanızı ya da size bahşiş verilmesini ve portföyünüzü yönetmenizi sağlayacak.

BOT konusu bence en önemli noktası Simdaq’ın. Borsaya giren herkesin BOT’a ihtiyacı oluyor ve SMQ bu konuda pazardaki öncü olabilir.

SMQ tokenleri ile trade sinyalleri satın alabileceksiniz yada trade botları satın alabileceksiniz. Yukarıda 3 yıldız koyduğum (***) yer ilginç: Proje başlangıcı sonrası platform içinde aylık üyelik 10,00 USD ya da 4 SMQ Token olacak, bu da SMQ tokenlerin en az 2,5 USD’den fiyatlanmasını sağlayacaktır.

Toplam Token sayısı 25 milyon ancak Hard Cap’e ulaşılamaması durumunda satılmayan tokenler yakılacak. Hard Cap’e ulaşması yatırımcılar için iyi, ancak ulaşılmaması durumunda satılmayan tokenlerin yakılacak olmasından kaynaklı yatırımcı yine koruma altına alınmış oluyor.

SMQ Projesi;

  • Piyasadaki BOT eksiğini tamamlaması,
  • Hem Ethereum hem de Waves platformlarında kullanılacak bir Token üretecek olması,
  • ve Road Map’lerine göre sadece kripto paralara değil, tüm borsa dünyasına hizmet vermeyi hedeflemesi bakımından gelecek vadediyor.

SMQ’nun geniş, tecrübeli bir ekibi ve etkili danışmanları var. Proje ilerleme kaydettikçe, sanıyorum iyi ki Pre-ICO’dan girmişiz diyenlerden olacaksınız. Halihazırda prototip ürünlerine aşağıdaki sitesinden bakabilirsiniz: http://demo.simdaq.com/

2018 Q1’de pazarın trade raporları, geçmiş istatistikleri ve dataları toplanacak.

2018 Q2 ve Q3’te pazar için bot dediğimiz otomatik al sat yapan programların geliştirmelerine başlanacak. Gerçek zamanlı market dataları (pazar verileri) sisteme işleyen traderlar için simülasyon vb. eğitim çalışmaları düzenleyecek.

2018 Q4’te Simdaq market alanı yapılacak. Burada kullanıcılar arası trade yapılabilecek ve kullanıcılar birbirlerini ödüllendirebilecek. Turnuvalar düzenlenecek: Anladığım kadarıyla, traderlar arası smart contractlarla (akıllı sözleşmelerle) yarışmalar düzenlenecek en çok kar eden kazanacak.
Yani sıralama yapılacak; en fazla kazanan traderların listeleri yayınlanacak. Böylece kimi takip edeceğimiz kolaylaşacak. O kişilerin analizlerini ve datalarını alabileceğiz, ki bu siz de olabilirsiniz. Son olarak da gerçek zamanlı datalarda güncellemeler yapılacak.

2019 Q1’de sosyal trading açılacak. Kullanıcılar, grafik, analiz vb. verilerini satabilecek. Ayrıca portfolyo yönetimi açılacak, kullanıcılar portföy yöneticisi olabilecek ve fon toplayarak portföylerini yönetebilecekler.

2019 Q2 ve Q3 için de gerçek ticaret (trade) için lisanslama planlanıyor.

SİMDAQ WHITE PAPER
https://simdaq.com/upload/SMDQ.pdf

Road Map’e (Yol Haritası) göre düşüncelerim:

Hepiniz Trading View’u biliyorsunuz. SİMDAQ’ı onun çok daha gelişmiş bir versiyonu gibi düşünebilirsiniz. Bazılarınız GVT – Genesis Vision’u duymuşsunuzdur. O da portföy yönetimi üzerine bir platform olma hedefinde ancak GVT’de grafik çalışmaları yer almıyor, sadece portföy yöneticilerinin yaptığı tradeler ve karları görebiliyorsunuz. Ancak Simdaq’ta hem grafik, hem yorum, hem de analizlerini göreceksiniz. Yani portföy yöneticisinin neye göre hareket ettiğini bileceksiniz.

Ayrıca en önemli özelliklerinden birisi (şahsen karşı olsam da) BOT’lar. Simdaq değişik stratejilere göre çalışan “Trade Bot”lar yapacak. Ve bu botları satın alarak, kendi adınıza al-sat yapmalarını sağlayabileceksiniz.

SMQ, potansiyel olarak çok fazla bir beklenti oluşturuyor. Yol Haritasına göre ilerlerse neden olmasın? ICO fiyatı 0,50 USD, pahalı gibi gözükse de platform açılışında direkt 2,50 USD’ye çıkması bekleniyor, zira platform üyeliği için ilk etapta 10,00 USD ya da 4 SİMDAQ TOKEN isteyecekler. İlerleyen sürede de Tokenlerin değeri artarsa fiyat güncellemesi yapacaklar.

SMQ, kitleyle alakalı bir iş olduğundan, gerekli kitle desteğini arkasına alabilirse  başarılı olma şansı çok yüksek bir proje.

Resmi Bitcointalk Duyuru: https://bitcointalk.org/index.php?topic=2413752.0
Resmi Site:  https://simdaq.com/
Facebook: https://www.facebook.com/simdaq
Twitter: https://twitter.com/simdaq
Medium: https://medium.com/simdaq-blog
Telegram: http://telegram.me/simdaq

One Reply to “SIMDAQ ICO – Yeni Nesil Trader Platformu

  1. Her gün büyüyen bir kripto borsasında daha hızlı bilgiye ulaşmasını sağlayacak özellikleri var. Özelike portföy yönetimi ve Bot kontrol zaman sıkıntısı yaşayanlara faydalı olacak. Borsalarda ayıldıkça değer kazanması muhtemel.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir